Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Asus İstanbul Servis Bölgeleri ; Laptop ve notebook bilgisayarlar son zamanlarda kullanımı kolay ve taşınabilir olduğu için bir çok bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih ediliyor. Bu cihazların kullanımı kolay olduğu kadar taşınabilir olmasının bazı dezavantajları da bulunuyor. Cihazların genellikle arızalandırılmasına neden yere düşmeleri olarak görülüyor. üretici firmalar hiçbir zaman için kişisel olarak kullanıcı hatası yapılarak kendilerine tamir için teslim edilmiş olan notebook ve laptop cinsi bilgisayarların kullanıcı hatalarını karşılamıyor. Tamir ücreti kullanıcı hataları nedeni ile kendilerine teslim edilmiş olan her bilgisayardan mutlaka alınıyor.
Notebook ve laptop bilgisayarlar kullanıcıları tarafından kullanım ömürlerinin bile dışında kullanılmak isteniliyor ise, bu cihazların mutlaka yılda iki kez olmak üzere bakımlarının yaptırılması gerekiyor. Bakımları düzenli olarak yaptırılan cihazların kendiliğinden bir arıza oluşturması beklenmiyor. Notebook ve laptop bilgisayarlar Asus notebook servisi olarak bakım esnasında iken iç parçalarının tümü tozdan arındırılarak temizleniyor. Tozdan arındırılarak temizlenen bilgisayarlar sıfır yani yeni alınmış mesabesinde kullanılabiliyor.

Asus servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden hızlı bir şekilde faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Asus servis hizmetlerimiz arasında; hoparlör değişimi, ses arızası tamiri, ekran arızası tamiri, lcd panel arızası tamir, hard disk değişimi kurulumu, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması, driverlerinin yüklenmesi, ekranı flourasan arızası onarımı, usb port arızası onarımı, paralel port arızası onarımı, hiç açılmama problemi onarımı, ekran ışığı arızası onarımı, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, ekran menteşesi tamir veya değişimi, ekran ışığı zayıflığı tamiri, reset atma arızası onarımı, hard disk onarımı, işletim sistemi onarımı, ekranda çizgiler oluşumu onarımı, format işlemleri, adaptör tamiri, işlemci arızası tamiri ve anakart değişimi yapılmaktadır.

Her alanda hizmet alabileceğiniz firmamızda her yıl düzenli olarak bilgisayar bakımlarınızı da yaptırabilirsiniz. Bilgisayar tamiri, bilgisayar bakımı ve yedek parça satışı sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Cihazlarınızın iyi bir şekilde tamir edilmesini istiyor iseniz mutlaka cihazlarınızı uzman kişilere emanet ediniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 oy, ortalama: 3,13 üzerinden 5)
Loading...
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..