Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünKartal Asus Servisİş dünyasının ve neredeyse hepimizin en büyük teknolojik yardımcı dizüstü bilgisayarlardır. Onca farklı fonksiyonu ile en fazla yükü çeken bilgisayarlarımız ile gün içerisinde saatlerce çalışıyoruz, oyun oynuyoruz veya sosyal medya hesaplarında vakit geçiriyoruz.  Böylesi bir kullanım yoğunluğunda dizüstü bilgisayarlarınızın arıza oluşturması kaçınılmazdır. Kartal Asus servis ile onlarca farklı kalemde hizmet sunuyoruz.

Ne Dilerseniz Burada

Dizüstü (notebook) bilgisayarınız hakkında ne tür şikayetiniz olursa olsun yetkili servisimiz ile üstesinden gelebilirsiniz. Kırılmalar, Parça sıkıntıları, sıvı temasları, yenileme ihtiyaçlarınızın çözüm kaynağı olan Kartal Asus servisi ile bilgisayarınız ile yeniden dost olun.

Her Markaya Uygun Çözümler

Cihazınızın markası ne olursa olsun Kartal Asus servislerinde bakım görebilir. Sorunlu cihaza hem uzaktan erişim kontrolü hem de iş yerimizde uzman çalışanların testleri ile ön müdahale yapılır ve gerekli tamir veya bakım işlemleri sizlere aktarılır. Sizin isteğinizle gerekenler yapılır.

0 0 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Woul Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.d love your thoughts, please comment.x
()
x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..