Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünKartaltepe Asus Servisİstanbul Kartaltepe Asus servis yetkin kadrosuyla dizüstü bilgisayar dünyasının sevimsiz sorunlarını sizin için çözmeyi bekliyor! Pratikliği, taşınabilirliği ve son yıllarda piyasada bulunabilen çok güçlü donanımsal özellikler ile laptop (dizüstü bilgisayar) tercihlerinin arttığını söyleyebiliriz. Teknolojinin kompleksleşmesi sorunların da karmaşıklığı ve çeşitliliğine zemin hazırladı. Yıllar önce tahmin edemeyeceğimiz bilgisayar sıkıntılarını bugün neredeyse tüm bilgisayar severler yaşıyor.

Bu karmaşık ve sıkıcı problem deryasında, yetkili Kartaltepe Asus servisi hem tamir senasında hem de daha sonraki müşteri ilişkileri çerçevesinde yol arkadaşınız oluyor.

Kartaltepe’nin Bakım Merkezi

                Kartaltepe civarındaki tüm dizüstü bilgisayarlara marka farkı olmadan bakım ve tamir işlemleri Kartaltepe Asus servisleri tarafından sunuluyor. Asus veya diğer marka laptopınızı bize getirin sorun yaşamayın. Becerikli ellerde dizüstü bilgisayarınız ilk alındığı günlerine dönecek ve sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

0 0 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Woul Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.d love your thoughts, please comment.x
()
x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..