Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Asus Servis işyerimizde, evimizde ihtiyaç duyduğumuz heryerde laptopların arızalanması durumunda asus servis merkezi ile profesyonel hizmet vermektedir. Hepimiz iş yerlerimizde, evlerimizde birtakım işlerimizi yapabilmek için notebooklara ihtiyaç duyarız. İş yerlerinde ki hesap kitapları, dosyalarınızı en güzel ve güvenilir saklama biçimi notebooklardır. Ayrıca öğrenciler ödevlerinde, araştırmalarında hatta şu an günümüzde de iyice gelişmiş olan online ders anlatan sitelerde ders çalışmakta ve araştırma yapmaktadır. Kısacası hayatımın her anında muhakkak bilgisayarlara ihtiyaç duymaktayız. Böyle bir durumda da biz ne kadar çok bilgisayarı kullanırsak bir o kadar da bilgisayarın ömrünü kısaltıyoruz. Ama eğer doğru bir şekilde kullanırsak bunun o kadarda bir önemi yok.

Asus Notebook Servisleri

İnsanlar hastalandığında genelde hastaneye giderler, hayvanlar hastalandığında veterinere gider peki bilgisayar hastalandığında Asus notebook servisi ne gider. Yani şaka bir yana gerçekten bilgisayarlarımız arızalandığında en güvenilir ve doğru yerdir teknik servisler. Çünkü onlar bilgisayarların sorununu çok çabuk çözebilir ve ona uygulaması gerek tamiri ya da parça değişimi yapılacaksa ona en uygun parçayı seçerek bilgisayarınızı tekrar hayata döndürebilirler. Tabi ki eğer bilgisayarımızı emanet ediyorsak o işin ehli kişileri tercih etmeliyiz.

Çünkü piyasada gerçekten bilgisayarcıyım deyip bilgisayardan anlamayan insanlarla dolu. Siz bilgisayarı verdiğinizde eğer gerçekten bir bilgisi yoksa size tahmini bilgilerle bilgisayarın orası bozulmuş, şurası bozulmuş diyerek gereksiz yere tamir işlemi uygulayarak ya da parça değişimi yaparak sizlerden olması gerektiğinden daha fazla masraf çıkaracaklar ve de bilgisayarınızın sağlığıyla gerçekten çok fazla oynayacaklar. Bu konuda bilgisayarlarınızı tamire verirken gerçekten iyi düşünüp bu işte uzaman kişilere verilmelidir. Çünkü en iyi işlemi emin olun onlar geçekleştirecekleridir. Ve size daha az masrafı emin olun gerekten onlar çıkaracaktır.

Asus Servis Hizmetleri

Bilgisayarlar bazen fazla hasar görmesi sonucu parçaların tamiri yerine değişim yapılması gerekebilir. Bu tarz bir olayla karşılaştığınızda bilgisayarınızı servise götürürsünüz ve oradaki Asus notebook servis elemanı sizlere muhtemelen ihtiyacınız olan parçanın elinde birkaç farklı kalitede var olduğunu ve bunlardan hangisinin takmamı istersiniz diye soracaktır. Tabi ki sizde o an şöyle bir baktığınızda kalite olarak en düşük olan parça aynı zamanda da en ucuz olan parçayı tercih etmeye kalkarsanız çok büyük bir yata yapmış olursunuz. Çünkü atalarımızın “Ucuz etin yahnisi yavan olur” sözünde de belirtildiği gibi ucuz parçalar yani halk dilinde yan sanayi parçaların ömürleri de kısa olur. Şöyle bir örnek verecek olursak bir parçanın iki farklı kalitesi olun biri 10 TL biri ise orijinal parça 50tl. Siz eğer 10 TL olanı tercih ederseniz her sene parça değiştirmek zorunda kalırsınız ama orijinal parçayı seçerseniz belki de 5 sene sonra değiştirmek zorunda kalırsınız. Yani kısacası cebinizden belki aynı para çıkar ya da ucuz parçayı seçerseniz daha az para çıkar gibi görünür ama emin olun daha çok fazla para çıkacak ve sürekli parça değişiminden bilgisayarınızın ömrü kısalacak.

Sizlere ayrıntılı bir şekilde bahsettiğim konular gerçek hayatta herkesin karşılaştığı, şahit olduğu yani bildiği konular. Bundan kaynaklı olarak nen ufak bir sıkıntıda dahi Asus notebook servislerine başvurun. Kulaktan dolma bilgilerle kendiniz tamir etmeye dahi çalışmayın. Bırakın bu işi gerçekten alanında uzman insanlar yapsın. Sağlık sektöründe bir slogan vardır: “Erken teşhis hayat kurtarır “ diye bilgisayar konusunda da bunu söyleyebiliriz aslında. Bilgisayarınızdaki küçük bir sıkıntı daha büyük arızalara yol açabilir. Eğer sizde zamanında teknik servislere başvurursanız olası büyük problemleri önceden önlemiş olursunuz. Bilgisayarların sağlığı önemli olduğu kadar cebinizde sağlığı çok önemlidir. Basit arızlar için çok paralar harcamak zorunda kalmayın.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 oy, ortalama: 4,29 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..