Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@asusservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünSultançiftliği Asus ServisSultançiftliği asus servisi, Sultançiftliği bölgesindeki asus marka ürüne veya ürünlere sahip olan kişilerin arızalarını, sorunlarını gidermek için kurulan bayiliktir. Asus müşterilerinin hangi bölgelerde olurlarsa olsunlar mağdur olmalarını istemedikleri için ilin belli bölgelerinde bayilikler kurmuşlardır.

Sultançiftliği asus servisleri müşterilerinin evlerine kadar gelen gezici servisleri ile yerinde sorunların çözümünü yapmaktalar. Arızanın nerede olduğu bilinmiyor ise ücretsiz arıza tespiti servis hizmeti sunmaktadır.

Sultançiftliği asus servis olarak Sultançiftliği merkez dahil, tüm sokak ve mahalleleri, semtleri ve çevre ilçelerde dahil olmak üzere adresinize kadar gelen gezici servis hizmetinden tüm asus müşterilerinin faydalanması sağlanmaktadır.

Sultançiftliği Asus Servisleri Neler Yapar

                Sultançiftliği Asus Servisleri tüm asus marka ürünlerin (tablet, diz üstü- masa üstü bilgisayar, ultrabook vs. ) tamir, bakım, onarım, parça değişimi hizmetlerini garantili olarak çözüme kavuşturmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Call Now ButtonHemen Ara..
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..