Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünCerrahpaşa Asus ServisGeçen yıl bu zamanlarda babamı Cerrahpaşa’ya bir süreliğine yatırmak zorunda kalmıştık. Önemli bir durumu yoktu ama canı çok sıkıldığından dizüstü bilgisayarımı ona vermiştim. Sevdiği filmleri sıraya dizip teslim ettim, fakat bilgisayar 2 gün sonra kapandı ve bir daha açılmadı. Cerrahpaşa Asus servislerini araştırdım hemen. Vaktim olsa kendim yapacaktım ama hem evimiz uzaktı, hem babamın bir gün bile sıkılmasını istemiyordum.
Neden Asus Servisi?

Bir an önce halledeyim diye, koşa koşa Cerrahpaşa Asus servisine gittim. Durumu anlatıp gün içinde yapıp yapamayacaklarını sordum. Teknisyen arkadaşlar sağ olsunlar resepsiyona gelip sorunu dinlediler ve iki saat içinde gelip alabileceğimi söylediler. Civarda biraz oyalandıktan sonra, erken gidip orada bekleyeyim dedim. Bir buçuk saat ya olmuş ya olmamıştı, Cerrahpaşa Asus servis yazısının önünde bekliyordum ki, içerideki bayan yanıma gelip bilgisayarınız hazır, teslim alabilirsiniz dedi.

Bilgisayarı alıp hastaneye geri koştum. O kadar çabuk dönünce babam bilgisayarı yaptıramadım sanmış. Tüm servis çalışanlarına geç kalmış bir teşekkür borçluyum.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..