Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünKüçükçekmece Asus ServisBilgisayarlar şimdilerde ev hanımlarından tutun da yaşlı amcalara kadar her yaştan kesimden insanların ihtiyaç duyduğu ve herkes tarafından yaygın bir şekilde kullanılan bir araç haline gelmiştir. Küçükçekmece Asus Servis bu araçları hem nasıl uzun süre kullanacağınızı size öğretir hem de olası bir arıza durumunda tamirinizi üstlenebilmektedir.

Bilgisayarlara bu kadar ihtiyaç duyulmasının en büyük nedenlerinden biri ise iş yerlerinde ve okullarda çalışma ortamımızı kolaylaştırmasıdır. Örneğin; sunum yapacak bir öğrenci hem araştırma yapmak için hem de sunumunu power point kullanmak için bilgisayar kullanmaktadır. Başka bir örnek ise; çalışan bir kişi yine bilgisayardaki word, excel , autocat gibi programları sık sık kullanarak işlerini daha kolay gerçekleştirmektedir. Bu işlerinizi hallederken bilgisayarınızın hızının düşmesi durumunda Küçükçekmece Asus Servislerine getirerek hızını tekrar eski haline getirebilirsiniz.

Yetkili Servisiniz Ayağınızın Altında

                Küçükçekmece’de oturan veya yakınlarında ikamet eden vatandaşlarımızın yetkili servisi olan Küçükçekmece Asus Servisi laptoplarınızın veya notebooklarınızın bozulması veya kırılması durumunda yardımınıza koşmaktadır. Yetkili servislerinizi kullanarak daha kaliteli bilgisayarlar kullanabilirsiniz.

2.5 2 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ortalama: 3,75 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..