Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Laptop ServisKaliteli Servis Hizmetleri ve Asus ,  ürün alacağımız zaman sadece ürünün kalitesi değil servis hizmetlerinin de kalitesi önem arz etmektedir. Çünkü her elektronik eşya mutlaka arızalanacak ve bizim bu hizmete mutlak surette ihtiyacımız olacaktır. Bu bakımdan ürün kalitesi çok iyi olsa da servis ağı ya da servisin vermiş olduğu hizmetin başarısız bulunması durumunda ürün satışlarında ciddi derecede bir azalma meydana gelmektedir. Servislerin ulaşılabilir olmaları ve müşteri memnuniyeti üzerinde durmaları oldukça önemli bir durumdur. Bu kaliteyi ülkemizde karşılayabilen birkaç marka bulunmaktadır. Bu markaların başında asus servis gelmektedir. Vermiş olduğu kaliteli hizmet ve kaliteli üretimleri ile Asus ciddi anlamda tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

En Çok Tercih Edilen Laptop

Asus laptop üretiminde oldukça ileri seviyelere ulaşmış bir markadır. Kaliteli üretimleri ile bu piyasada oldukça kuvveti bir yer edinmiştir. Tercih edilen bir marka oluşunun sebebi sadece kaliteli ürün piyasaya sürmeleri değildir. Artık tüketiciler sadece ürün kalitesine değil, satış sonrası hizmet ile de markaları değerlendirmektedirler.  Asus marka laptop tercih eden tüketiciler ürün sonrası hizmetleri de olumlu değerlendirmiş olmalarından dolayı bu markayı tercih etmektedirler.

Asus laptop servis konusunda oldukça kaliteli bir ilgi ve hizmet ile müşterilerini karşılamaktadır. Servis hizmeti Türkiye’nin belli noktalarında verilmektedir. Fakat firma çok güzel yöntemler ile sanki her şehirde bu hizmet veriliyormuş gibi bir hizmet ağı kurmuşlardır. Bu servis ağı müşterinin müşteri hizmetlerinin kurumsal numarasını arar ve sıra da bir kayıt oluşturur. Bu kayıt neticesinde büyük şehirlerde yaşayanların evlerine veya işlerine kadar servisi yönlendirir ve cihazı teslim aldırmaktadırlar.

Büyükşehirler Dışında Servis Hizmeti

Asus laptop servis büyükşehirler dışında hizmet almak isteyen müşterilerine ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır. Bu kargo aracılığı ile açılan şikayet doğrultusunda tamirat yapılmaktadır. Bu işlemler servisi giriş sırasına göre yapılmakta, yasal süre olarak belirlenen sürelerin çok çok altında zamanlarda işlem tamamlanmaktadır. Servis hizmeti eğir ücret ödemeyi gerektiriyor ise bu tutar müşteri tarafından onaylanarak işleme başlanır. Bunun dışında işlem başlamaz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..