Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@asusservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

✓ Asus Adaptör

asus-yedek-parca-demo

Asus Laptop Yedek Parça

ASUS YEDEK PARÇAİnsanların büyük bir çoğunluğunun ellerinin altında bulunmakta olan laptoplar bazı durumlarda istenmedik problemler ile canımızı sıkabilmektedirler. Bu ürünlerin hangi problemlerinin olduğunu bulup en doğru şekilde tamir işleminden geçirmek bizler için oldukça önem arz etmektedir. Ürünler üzerinde gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerin ürünü ilk günkü performansına taşıyarak müşterilerimizin ürünlerinden uzun süreler boyunca faydalanmalarına olanak sağlamaktayız. Ayrıca Asus laptop servis olarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek adına kendimizi sektör içerisinde durmaksızın yenilemekteyiz. Bu yeniliklerimizle beraber bünyemiz içerisinde çalışmakta olan personellerimizin donanımlı ve tecrübeli olabilmeleri açısından, iyi durumda olabilmeleri açısından bizleri ilgilendiren teknolojik yenilik durumlarında personellerimize bu konulara yönelik eğitimler vermekteyiz.

Firmamızın Vermekte Olduğu Hizmetler

Asus servis olarak müşterilerimize çeşitli konularda teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Kullanmakta olduğunuz laptopun ister donanım ister sistem yönünden bir problemi ortaya çıkmış olsun firma olarak bu problemleri çok rahat bir şekilde ortadan kaldırabilmekteyiz. Laptop içerisinde bulunmakta olan Ana kart, işlemci, ram, ekran kartı, hoparlör ve hard disk benzeri ürünler içerisinde meydana gelen problemleri onarabilmek adına çeşitli müdahalelerde bulunmaktayız. Ürünlerin bu donanımları tamir edilemez boyuttaysa Asus yedek parça hizmeti dahilinde en kaliteli şekilde bu parçaların değişimini sağlamaktayız. Ayrıca laptopunuzun işletim sisteminin lisanslı olmasına dikkat ederek format sonunda bu işlemi sağlamaktayız. Ayrıca sadece bunlarla kalmayarak kullanmakta olduğunuz laptop üzerinde yer almakta olan klavye ve Mouse gibi parçalardan kaynaklı ufak problemler sizlerin laptopunuzu kullanmasına mani olmaması adına tamir işlemlerini profesyonel ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızın Fiyatlandırma Politikası

Firmamız yıllardır bu sektör içerisinde müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sağlayabilmek adına kendini yenilemektedir. Bundan dolayı ürünlerimiz içerisinde kullanmakta olduğumuz yedek parçaların hepsi firmamızın garantisi altındadırlar. Bunun yanı sıra sizlere ait olan laptop ürünleri içerisinde yapmış olduğumuz işlemlerin fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden net olarak fiyatlandırma içerisine girememekteyiz. Teknik servis boyutu içerisinde gerçekleştirilecek olan işlemler fiyatlandırma olarak birbirlerinden oldukça farklı olabilmektedir. Bu yüzden en net fiyatı öğrenmek adına ürününüz ile firmamıza uğramanızı tavsiye ederiz.

Asus orjinal yedek parça ve aksesuar çeşitlerini Asus servis türkiye adresinden bir telefon ile sipariş verebilirsiniz.

Asus Laptop Adaptör

Adaptörler batarya ile çalışan cihazlar için çok önemlidir. Adaptör olmadan batarya sistemi ile çalışan cihazların şarj edilmesi mümkün değildir. Son zamanlarda ülkemizde aktif olarak kullanılan bilgisayarların seçimi genellikle notebook ve laptop olarak yapılmaktadır. Bu cihazlar taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilir. Asus laptop adaptör çeşitleri her laptop için özel satışa sunulmaktadır. Laptopların kendine ait olarak üretilmiş olan adaptörleri arıza yaptığında birebir üretilmiş olan yedek parçalar arasından aynısının alınması gereklidir. Adaptör arızaları bazı bilgisayarlarda yanlış anlaşılabilir. Bataryanın bitmiş olması veya şarj girişi yeri arızaları cihaza ait adaptörün arızalı olduğunu gösterebilir. Notebook ve laptoplarda asus laptop adaptör arızalarının dışında bir çok arıza çeşidi de görülebilir. Arızaların her biri farklı bilgisayar parçalarından dolayı oluşsa da bazen cihaz üzerinde aynı arıza belirtisini verebilir. Laptop ve notebook bilgisayarlarda en sık görülen arıza çeşitleri anakart arızaları ve ekran kırıklarıdır. Ekran kırıkları genellikle bu cihazlar taşınabilir olduğundan dolayı yere düşerek oluşan arızalardır. Yere düşen cihazlarda genellikle ekran kırıkları kasa kırıkları ve şarj yeri kırıkları görülebilir.

Cihazların yere düşmemesi için kullanıcılar dikkat etmeleri gerekir. Üretici firmalar hiçbir zaman için kullanıcı hatalarından dolayı oluşan arıza çeşitlerini karşılamamaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda oluşan arızaların tamiri mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir. Asus  laptop adaptör satışı yapan firmamız notebook bakım, notebook onarım, laptop bakım ve laptop onarım hususunda da siz değerli müşterilerimize destek olmaktadır. Notebook bilgisayarlar son zamanlarda çanta içinde taşınmak için en sık tercih edilen bilgisayar çeşitleridir. Bu cihazlar en fazla kaza ile yere düşürülerek arıza yaparlar. Zira bu bilgisayarlara fazla dosya yükleme işlemi küçük ebatlı hard disklere sahip olduğu için yapılamaz. Tercihen veri taşımak için veya oyun bilgisayarı olarak kullanılan bu cihazlar mutlaka kendilerine en uygun şekilde üretilmiş olan kılıfları ve çantaları ile birlikte taşınması gerekir. Kendi korumalı kılıfları ile taşınan notebook bilgisayarların yere düşme esnasında bu düşme evresini en düşük arızalar ile atlatacağı bilinmelidir.

Asus Laptop Batarya

Laptop bilgisayarlar son yirmi yıldan beri aktif olarak ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır. Taşınabilir olduğundan bu cihazların kullanımı bilgisayar kullanıcıları tarafından benimsenmiş ve kolay bulunmuştur. Notebook ve laptop bilgisayarların üretici firmaları bu bilgisayarların arızaları kullanıcı hataları nedeni ile oluştuğunda bilgisayarların arıza tamirlerini karşılamamaktadırlar. Kullanıcı hataları genellikle bu tip cihazlarda yere düşürülerek veya sıvı teması oluştuğunda görülmektedir. Asus laptop batarya arıza çeşitleri de cihazlarda sıklıkla görülen arızalardır. Asus laptop batarya arızaları cihazlarda görüldüğünde bu arıza da üretici firmalar tarafından karşılanmamaktadır. Laptoplarda oluşan batarya arızaları bazen adaptör arızası ile karıştırılabilir. Fakat adaptör denemesi sonrasında sağlam bulunan adaptör, bataryanın değişiminin yapılmasının gerektiğini göstermektedir. Bir çok kişi tarafından kullanılan akıllı cihazlar olarak da bilinen notebook ve laptoplarda menteşe kusurları da sıklıkla görülmektedir. Menteşe kusurları genellikle cihazın alt kasa ve üst kasası bir araya gelmediğinde anlaşılır. Menteşe kusurlarının oluşmasındaki neden genellikle taşıma esnasında bu cihazların yere düşürülerek menteşesinin arızalanmasıdır. Menteşe arızası üst kasa ve alt kasanın bir araya gelmesini zorlaştırdığından cihaz başka arızalar çıkartmaya meyilli hale gelebilir. Zira kapanmayan bilgisayar sürekli olarak açık kaldığından format hatası yapması kaçınılmazdır.

Asus laptop batarya servisi olarak cihazlarda bir çok ortaya çıkmış arızanın tamirini yapmaktayız. yapılan tüm tamir ve bakım hizmetleri sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi uygulaması yapmaktayız. Notebook ve laptop bilgisayarların bakım süreci geldiğinde kesinlikle bakım sürecini atlamadan bu cihazların bakımlarını düzenli olarak yaptırınız. Bakımı düzenli olarak yaptırılan tüm notebook ve laptop bilgisayarların çalışma sistemi düzene girerek kullanım ömürlerinin dışında bile kullanılabilir. Notebook ve laptopların her dijital ve elektronik cihaz gibi en büyük düşmanı tozdur. Güvenli bir şekilde cihazların kullanılması isteniyor ise bakım tarihi her zaman altı ayda bir olarak belirlenmesi gereklidir. Notebook bilgisayarlarda en sık görülen arızalardan birisi de ekran kırıklarıdır. Ekran kırıkları üretici firmalar tarafından garanti kapsamı altında değerlendirilmez. Garanti kapsamı altında değerlendirilmeyen bu cihazların kullanımında ekran kırıkları olmaması için yere düşürmemeye özen gösterilmesi gereklidir.

Asus Laptop Lcd Ekran

Diz üstü olarak kullanılan tüm cihazların ekranları oldukça fazla önemli parçalarıdır. Ekran arızaları oluştuğunda bir laptop veya notebook kullanılamaz hale gelebilir. Ekran arızaları çoğunlukla kullanıcı hataları ile oluşan arızalardır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda ekran arızaları; ekran kırıkları, ekran görüntü düşüklüğü ve ekran lekeleri olarak ortaya çıkmaktadır. Asus laptop lcd ekran marka ve modellerinin tümü internet sitemiz üzerinde yedek parça bölümünde satışa sunulmuştur. Notebook ve laptop ekran arızalarında mutlaka bu cihazların ekran arızaları uzman servis elemanları tarafından değiştirilmesi gereklidir. Notebook ve laptop tamiri hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılan bu cihazlarda çok daha büyük arızaların görülmesi normaldir. Notebook ve laptop bilgisayarların kullanım sıklığına göre bilgisayar kullanıcıları mutlaka bu cihazların bakımlarını yaptırmaları gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm notebook ve laptop bilgisayarlar bakımsız bilgisayarlara göre çok daha iyi çalışabilir. Hatta kullanım ömürleri dışında bile bakımı düzenli yapılan bilgisayarların çalıştığı gözlemlenebilmektedir.

Asus laptop lcd ekran çeşitleri asus markalı tüm ürünler için web sitemiz aracılığı ile satışa sunulmuştur. Leke oluşan ekranlar ve kırık ekranların değişimi de uzman kadromuz tarafından hızlı bir şeklide yapılabilmektedir. Asus laptop lcd ekran satışlarında ve değişimlerinde siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması yapmaktayız. Cihazların kullanıcı hatası nedeni ile değil, kendiliğinden oluşmuş olan garantili sorunlarını üstlenmekteyiz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda çoğunlukla görülen arızalardan birisi olan kasa kırıkları birebir aynı model ve marka ile değişim yapılarak iyileştirilmektedir. Kasa kırıkları da ekran kırıkları gibi cihazlar yere düşürüldüğünde ortaya çıkan arıza çeşitleridir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda oluşan bu arıza çeşitleri de aynı ekran değişimi yapıldığı gibi kasa değişimi yapılarak başa çıkılan arıza çeşitleridir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda görülen bir diğer arıza çeşidi de anakart arızalarıdır. Anakart arızaları genellikle cihazın zorlanması ve yere düşmesi ile oluşan arıza çeşitleridir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazlarda anakart arızalarının da görülme riski azalmaktadır. Anakart arızaları notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık görülen arıza çeşitlerinden birisidir.

Asus Laptop Klavye

Bilgisayarların tümü için klavyeleri çok önemli parçalarıdır. Klavyeler tamamen bilgisayarı kullanmak için birinci basamaklardır. Arama yöntemi ile kullanılan bilgisayarların tümünde mutlaka klavyelerin bağlı olması gerekir. Klavye arızası olan bir bilgisayarın kullanılabilmesi mümkün değildir. Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda en sık kullanılan cihazlardır. Bu bilgisayarların kullanımı taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından çok kolay bulunmaktadır. Bu cihazların taşınabilir olması bu cihazlar için bir dezavantaj da oluşturmaktadır. Genellikle cihazların arızaları yere düşürülerek yapılan ekran kırıkları, kasa kırıkları, şarj yeri kırıkları, klavye arızaları ve batarya arızalarıdır. Asus laptop klavye arızaları tarafımızca hızlı bir şekilde giderilen arızalardır. Bu arıza çeşidinin oluşmasındaki neden genellikle cihazın klavyeyi tanımaması nedeni ile de oluşmaktadır. Laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi de cihazın çalışırken çok sesli çalışmasıdır. Bu arıza çeşidinin genellikle ilk görüldüğünde fan arızası ile karşı karşıya kaldığı düşünülür. Fan arızalarında fanın hızlı bir şeklide tamir edilmesi gerekir. Zira notebook ve laptop gibi cihazlarda fan kullanımı bir bilgisayarın can damarı anlamına gelir.

Soğutucu olarak cihazların dış kısmında da bir cihaz kullanmak notebook ve laptop bilgisayarların ömrünü uzatır. Notebook ve laptop bilgisayarların tümünde bulunan fan her marka ve model için asus laptop klavye satışı da yapan firmamız tarafından karşılanmaktadır. Cihazlarda oluşan arızaların hızlı bir şekilde engellenebilmesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bir veya iki kez olmak üzere cihazların bakıma tabi tutulması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazların arıza çıkartmadan uzun bir süre kullanılabildiği görülmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda görülen bir diğer arıza çeşidi ise işlemci arızalarıdır. İşlemci arızaları çok da sık görülmese de görüldükten sonra mutlaka cihazın iç kısmında anakarta bağlı olarak çalışan işlemci parçanın değişiminin yapılması gereklidir. Bazen işlemci parçalarda olan arıza çeşitleri cihaza format atıldıktan sonra da iyileşme gösterebilir. Asus laptop klavye değişimi, işlemci değişimi, anakart değişimi, ekran değişimi, kasa değişimi, şarj yeri değişimi, format atma işlemi ve şifre kırma işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Asus Laptop Şarj Aleti

Asus teknik servisi olarak hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimiz için tüm yedek parça çeşitlerinin satışını yapmaktadır. Tarafımızca yapılan montajlar sonrasında sizler için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Asus servisi olarak; adaptör, lcd data kablosu, lcd cover, şarj cihazı, anakart, batarya, pil, dvdrw, menteşe, power jack, şarj soketi, fan, alt kasa, lcd panel, dc jack ve adaptör girişi üst kasa, klavye, tuş takımı, lcd cable, ekran kasası, ekran çerçevesi ve lcd ekran satışlarımız ve yedek parça montajımız bulunmaktadır.  Asus laptop şarj aleti almak isteyenler orijinal tipte satışa sunulan şarj aletlerinden de satın alabilir. Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda aktif olarak ülkemizde satışı yapılan cihazlardır. Bu cihazların kullanımının çokça tercih edilmesindeki neden cihazların taşınabilir olmasıdır. Notebook ve laptop kullanmayı masaüstü cihazlara nazaran daha kolay bulan bilgisayar kullanıcıları cihazları bir alandan bir diğer alana veri taşımak için kullanabildikleri için de tercih etmektedirler. Asus laptop şarj aleti satışı yapan firmamız siz değerli müşterilerimiz için yılda iki kez olmak üzere bakım imkanı sunmaktadır.

Bakımı düzenli olarak yapılan tüm notebook ve laptop bilgisayarlarda diğer bakımsız bilgisayarlara göre çok daha az arıza görülür, hatta bu cihazlarda hiçbir şekilde arıza görülmeden uzun süre cihazlar kullanılabilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda görülen arızalar mutlaka uzman servis elemanları tarafından tamir edilmesi gereklidir. Çoğu kez bilgisayar tamirlerinden anladığını söyleyen kişiler bilgisayarların hiçbir şekilde tamir edilemeyecek duruma gelmesine neden olmaktadır. Bu da çok düşük maliyetler ile tamir edilebilecek bir bilgisayar yerine bilgisayar kullanıcılarının yeni bilgisayarlar almak zorunda kalmalarına neden olmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda Asus laptop şarj aleti kullanımı gereklidir. Batarya şarj edilerek kullanılan bu cihazların kullanım ömürleri bellidir. Fakat bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazların kullanım ömürlerinin uzaması muhtemeldir. Siz değerli müşterilerimiz için bir önerimiz, notebook ve laptop kullanımlarında mutlaka bu cihazları rahat kullanımlarına uygun olarak tasarlanmış olan korumalı çantalar içinde taşıyınız. Zira korumalı çantalar içinde olmadan yere çarpan cihazların arızalarının maliyeti büyük olmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy, ortalama: 4,17 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..