Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Notebook Servis ;  Laptop Bilgisayarınız arızalandı Şimdi Ne Yapmalıyım Dediğiniz anda ? Asus marka notebook arızalarının onarılması için servis yardımına ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu servis ağı Türkiye’nin birçok yerinde bulunmaktadır. Garanti süresi dolan veya dolmayan notebooklar bu merkezlerde tamir ettirilebilir. Birçok şehirde yerinde servis hizmeti verilmektedir. Bu hizmet asus notebook servis açısından özel bir hizmet olarak sunulmaktadır. Bunun dışında kargo yardımı ile tamir işlemleri yapılmaktadır.

Asus Notebook Servis

Asus servis telefon numaraları bulunmaktadır. Bu telefon numarası aracılığı ile servis ile iletişim kurmak, konu ile ilgili bilgi almak ve işlem yaptırmak mümkündür. Bu görüşmenin ardından müşteri hizmetleri bir kayıt açmakta ve müşteriyi ya en yakın servise yönlendirmekte veya servisi müşteriye yönlendirmektedir. Servisin her iki durumda da hizmet vermeye başlaması durumunda servis formu düzenlenerek bir nüshası müşteriye verilmektedir. Bu herhangi bir ihmalkârlığın veya ziyanın önüne geçmektedir.  Asus laptop servis için adrese gelinmesi talep edildiğinde, ek bir ücret ödenmesine gerek yoktur.

Asus Cihazlar Sıraya Göre Tamir Edilmektedir?

Cihazlar servise giriş yapma sırasına göre işlem görmektedir. İşlemi tamamlanmış müşterilere konu ile ilgili bilgi verilmektedir. Bu konuda fiyat belirtilmeden ayrıca işlem yapılmaz fiyatın belirlenmesi ve müşterinin kabul etmesi neticesinde tamirat başlatılır. Hizmet karşılığında yapılması gereken ödeme kapıdan ödeme yöntemi ile de yapılmaktadır.

Türkiye Asus Notebook Servis

Firmanın tüm Türkiye’deki müşterilerine hizmet vermekte olan genel bir telefon hizmeti bulunmaktadır. Bu telefon hizmeti ile hangi ilden hizmet alınacak ise ora ile ilgili kayıt oluşturulur ve servis yönlendirilir. Şehir dışına gönderilecek cihazlar için işleyiş biraz farklıdır. Bu konuda müşteri bilgilendirilmesi yapılacaktır. Telefon ile işlem yapılması durumunda kayıt bilgileri sms olarak müşteriye iletilmektedir. Gene şehir dışına gönderilecek olan cihaz kargo bedeli firma tarafından ödenmektedir. Bu işlem telefona gelen ücretsiz kargo kodu gönderilmektedir. Gene müşteri hizmetleri ellerine ulaşan cihazın incelemesini yaptıktan sonra müşteri telefon ile bilgilendirilir. Cihazın onarım şartları ve masrafları bilgisi iletilir ve onay gelmesi sureti ile onarım yapılır. Onay verilmemesi sureti ile de cihaz gene ücretsiz olarak kargo yolu ile teslim edilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..