Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Servis merkezi ; Notebook ve laptop bilgisayarlar günümüzde aktif olarak kullanılan cihazlardır. Bu cihazların aralıklı süreçlerde kullanıcı hataları nedeni ile arıza çıkarttığı gözlemlenebilir. Notebook ve laptop arızaları oluştuğunda kullanıcılar mutlaka bu cihazları asus servis merkezi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 servis desteği vermekteyiz. Notebook ve laptop tipi cihazlar farklı şekillerde arıza çıkartabilmektedir. Bu arıza çeşitleri genellikle sıvı teması ile ve yere düşerek oluşan arıza çeşitleridir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda oluşan arızalar cihazlarda ortaya çıktığında oluşan arızalar tarafımızca hızlı bir şekilde giderilir, sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti belgesi uygulaması yapılmaktadır.

Asus Servis Merkezi

Asus servis olarak laptop ve notebook bilgisayarlarda oluşan arızalar genellikle kullanıcı hatalarıdır. Kullanıcıların kullanma kusurları nedeni ile oluşan arızalar; ekran kırıkları, kasa kırıkları, ekran lekeleri, ölü piksel hataları, lcd florasan arızaları, lcd invertör arızaları, şarj girişi arızaları, adaptör arızaları, anakart arızaları, sıvı teması ile oluşan arızalar, bellek arızaları, sabit disk arızaları, klavye tuş eksikliği arızaları, klavye arızaları, maus arızaları, menteşe kırıkları, menteşe çevre arızaları gibi arızalar görülmektedir. Bu arızalar görüldükten sonra mutlaka uzman bir servis elemanından destek almak gereklidir.

Asus Servisleri

Asus servis merkezi olarak uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Tüm bilgisayar arızaları için bizleri arayarak destek alabilirsiniz. Laptop ve notebook arızaları arasında en sık görülen arıza çeşidi cihazların yere düşmesine bağlı olarak gelişen kasa kırıkları arızalardır. Düşmenin etkisi ile bazı bilgisayarlarda alt kasa, bazı bilgisayarlarda ise üst kasa kırıkları oluşur. Bu arıza çeşidi mutlaka kasa değişimi yapılarak orijinal haline çevrilmelidir.

Aksi takdirde farklı bir kasa montajı yapılır veya kasa tamiri yapılmaz ise cihazların daha büyük arızalar ile karşı karşıya kalması kaçınılmaz olur. Bu da cihazların daha büyük maliyetli arızalara neden olabileceğini gösterir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda çoklukla çıkan arızalardan birisi de ekran kırıklarıdır. Ekran kırıkları da aynı kasa kırıkları gibi mutlaka değişim yapılarak iyileştirmeye gidilmelidir. Ekran tamiri diye bir tamir şekli mümkün değildir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimiz için garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..