Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Teknik Servis ; Asus Laptop Tamiri ve Servisi hizmeti ve ağları ile Türkiye’nin en geniş ve profesyonel ekibi asus bünyesinde bulundurmaktadır. Asus laptop servis İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde ana merkezler olarak hizmet vermektedirler. Bu şehirlerin dışında da Türkiye’nin tüm şehirlerinden onarım gerektiren cihazlar kargo aracılığı ile teknik servise ulaştırılabilmektedir. Bu gönderim bedeli firma tarafından karşılanmaktadır.

Asus Teknik Servis

Belirtilen büyük şehirler dışından asus servis kullanmak isteyen müşteriler öncelik ile ana merkez ile iletişime geçilecek telefon numarası ile temas kurmaları gerekmektedir. Bu temasın sağlanması ile müşteri hizmetleri çeşitli yönlendirmeler yapmaktadır. Bu yönlendirmeler gönderilecek kargonun numarasını paylaşmak, ürünün nereye gideceğini söylemek ve sms onay kodu göndermek ve benzeri işlemlerdir. Servis tarafından verilen sms kodu oldukça önemlidir ve kaybedilmemesi gerekmektedir. Cihazın durumunun sorgulanması ve benzeri işlemler bu sms bilgilerindeki verilere göre takip edilmektedir.

 

Asus Cihaz Tamir Ücretleri

Asus teknik destek piyasadaki en uygun çalışmakta olan servis hizmetidir. Yapılan tamir ücreti piyasanın oldukça altında ve müşteri memnuniyeti endeksli bir hizmettir. Garanti süresi henüz dolmamış cihazların arıları garanti kapsamında ise ücretsiz olarak tamiratı yapılmaktadır. Eğer garanti süresi dolmuş veya arıza garanti kapsamında değil ise bir ücret çıkmaktadır.  Bu ücret iş bitimi müşteriye tebliğ edilmez. Cihaz incelendikten ve masrafı belli olmasından sonra servis müşteri ile iletişime geçmektedir. Bu iletişim fiyat belirtmek maksadı ile yapılmaktadır. Müşterinin fiyatı onaylaması ile tamirat başlar.

 

Asus Teknik Serviste Verilen Hizmetler ?

Asus laptop için servisin vermiş olduğu hizmetler şu şekildedir.

Anakart tamiri: Anakart tamiri işlemi, konu ile ilgili alnında uzman bir personel olması gerekmektedir. Bu konunun ehil insanların elin de olmaması durumunda ana kart çalışamaz duruma gelebilmektedir. Burada yapılan yanlış bir işlemin geri çevrilmesi mümkün olmamaktadır. Bu bakımdan oldukça önemlidir. Ekran kartı sorun çözümleri: Ekran kartı sorun işlemleri, bu hizmet de alanında uzman personel tarafından çözüme kavuşturulmalıdır. Bu sorunun çözülememesi daha büyük sorunlara yol açabilir. İşinin ehli olan deneyimli personel laptop bilgisayar onarımı konusunda oldukça ehil konusunda deneyimli ve yeterliliğe sahiptir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..