Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Teknik Destek ; Asus Laptop Tamiri ve Servisi hizmeti ve ağları ile Türkiye’nin en geniş ve profesyonel ekibi asus bünyesinde bulunmaktadır. Asus laptop servis İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde ana merkezler olarak hizmet vermektedirler. Bu şehirlerin dışında da Türkiye’nin tüm şehirlerinden onarım gerektiren cihazlar kargo aracılığı ile teknik servise ulaştırılabilmektedir. Bu gönderim bedeli firma tarafından karşılanmaktadır.

Belirtilen büyük şehirler dışından asus servis kullanmak isteyen müşteriler öncelik ile ana merkez ile iletişime geçilecek telefon numarası ile temas kurmaları gerekmektedir. Bu temasın sağlanması ile müşteri hizmetleri çeşitli yönlendirmeler yapmaktadır. Bu yönlendirmeler gönderilecek kargonun numarasını paylaşmak, ürünün nereye gideceğini söylemek ve sms onay kodu göndermek ve benzeri işlemlerdir.

Servis tarafından verilen sms kodu oldukça önemlidir ve kaybedilmemesi gerekmektedir. Cihazın durumunun sorgulanması ve benzeri işlemler bu sms bilgilerindeki verilere göre takip edilmektedir.

Cihaz Tamiri ve Ücretlendirme

Asus teknik destek piyasadaki en uygun çalışmakta olan servis hizmetidir. Yapılan tamir ücreti piyasanın oldukça altında ve müşteri memnuniyeti endeksli bir hizmettir. Garanti süresi henüz dolmamış cihazların arıları garanti kapsamında ise ücretsiz olarak tamiratı yapılmaktadır. Eğer garanti süresi dolmuş veya arıza garanti kapsamında değil ise bir ücret çıkmaktadır.

Bu ücret iş bitimi müşteriye tebliğ edilmez. Cihaz incelendikten ve masrafı belli olmasından sonra servis müşteri ile iletişime geçmektedir. Bu iletişim fiyat belirtmek maksadı ile yapılmaktadır. Müşterinin fiyatı onaylaması ile tamirat başlar.

Hangi Tür Hizmetler Verilmektedir?

Asus laptop için servisin vermiş olduğu hizmetler şu şekildedir.

Anakart tamiri: Anakart tamiri işlemi, konu ile ilgili alnında uzman bir personel olması gerekmektedir. Bu konunun ehil insanların elin de olmaması durumunda ana kart çalışamaz duruma gelebilmektedir. Burada yapılan yanlış bir işlemin geri çevrilmesi mümkün olmamaktadır. Bu bakımdan oldukça önemlidir.

Ekran kartı sorun çözümleri: Ekran kartı sorun işlemleri, bu hizmet de alanında uzman personel tarafından çözüme kavuşturulmalıdır. Bu sorunun çözülememesi daha büyük sorunlara yol açabilir. İşinin ehli olan deneyimli personel laptop bilgisayar onarımı konusunda oldukça ehil konusunda deneyimli ve yeterliliğe sahiptir.

0 0 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Woul Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.d love your thoughts, please comment.x
()
x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..