Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Teknik ServisiTeknolojinin giderek gelişmesi günümüzde dizüstü bilgisayarların çok daha fazla kullanılmasını sağlıyor. Bu cihazların kullanımı kolay ve taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından tek bir masaya tek bir odaya bağlanılmadan kullanılabiliyor. Cihazların tek bir dezavantajı, taşıma esnasında cihazların düşürülerek arızalandırılması. Bu arıza çeşidi her bir üretici firma için kullanıcı arızaları arasında sayılıyor. Asus teknik servisi olarak yere düşen bilgisayarlarda birçok arıza çeşidinin oluştuğunu söyleyebiliriz. Notebook ve laptop olarak anılan dizüstü bilgisayarlarda yere düşmeye bağlı olarak ekran kırıkları, kasa kırıkları, anakart arızaları, işlemci arızaları, ram arızaları, şarj yeri girişi arızaları gibi arızalar görülebiliyor.

Asus Teknik Servisi

Bu arızalara engel olmak için taşıma sürecinde bu cihazların dikkatli taşınması gerekiyor. Notebook ve laptop bilgisayarlara özel olarak tasarlanmış olan çantalar ile cihazların taşınması bu çantalar korumalı olduğundan yere düşse bile cihazların arıza yapmamasını sağlıyor. Asus teknik servisi bünyesinde yukarıda saymış olduğumuz düşmeye dayalı arızaların hepsi tamir ediliyor. Siz değerli müşterilerimiz için vermiş olduğumuz tüm hizmetler sonrasında garanti süreci uygulamamız bulunuyor.

Asus Servis Merkezi

Notebook ve laptop bilgisayarlarda kullanıcı hatalarından dolayı gelişen en sık arızalardan birisi de adaptör ve batarya arızaları. Adaptör ve batarya arızaları da çoğu kez cihazların yere düşmesi ile alakalı olarak gelişebiliyor. Fakat bazı durumlarda bataryanın tamamen bitmesi ile adaptörden gelen gücü bataryalar alamayabiliyor. Bu arıza çeşidi bazı zamanlarda zamana dayalı olarak gelişebiliyor. Zira her bir bataryanın kendi marka ve modeline göre gücü bulunuyor. Batarya bittiğinde mutlaka aynı düzeyde bir batarya kullanmak bir dizüstü bilgisayarın sağlıklı olarak kullanılmasını sağlıyor.

Asus teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için yedek parça ihtiyaçlarında yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılamaktayız. Her marka ve model bataryalar, her marka ve model adaptörler, anakartlar, farklı marka ve modellerde işlemciler ve ramlar tarafımızca internet sitemiz üzerinden satışa sunulmuştur. Tarafımızca her marka ve model yedek parça satışı yapıldığı gibi montajı da yapılmaktadır. Notebook ve laptop arıza giderme, yedek parça ihtiyaçları için Asus Servis olarak bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..