Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Laptop Şarj AletiAsus teknik servisi olarak hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimiz için tüm yedek parça çeşitlerinin satışını yapmaktadır. Tarafımızca yapılan montajlar sonrasında sizler için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Asus servisi olarak; adaptör, lcd data kablosu, lcd cover, şarj cihazı, anakart, batarya, pil, dvdrw, menteşe, power jack, şarj soketi, fan, alt kasa, lcd panel, dc jack ve adaptör girişi üst kasa, klavye, tuş takımı, lcd cable, ekran kasası, ekran çerçevesi ve lcd ekran satışlarımız ve yedek parça montajımız bulunmaktadır.

Asus Laptop Şarj Aleti

Asus laptop şarj aleti almak isteyenler orijinal tipte satışa sunulan şarj aletlerinden de satın alabilir. Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda aktif olarak ülkemizde satışı yapılan cihazlardır. Bu cihazların kullanımının çokça tercih edilmesindeki neden cihazların taşınabilir olmasıdır. Notebook ve laptop kullanmayı masaüstü cihazlara nazaran daha kolay bulan bilgisayar kullanıcıları cihazları bir alandan bir diğer alana veri taşımak için kullanabildikleri için de tercih etmektedirler. Asus laptop şarj aleti satışı yapan firmamız siz değerli müşterilerimiz için yılda iki kez olmak üzere bakım imkanı sunmaktadır.

Asus Yedek Parçaları

Bakımı düzenli olarak yapılan tüm notebook ve laptop bilgisayarlarda diğer bakımsız bilgisayarlara göre çok daha az arıza görülür, hatta bu cihazlarda hiçbir şekilde arıza görülmeden uzun süre cihazlar kullanılabilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda görülen arızalar mutlaka uzman servis elemanları tarafından tamir edilmesi gereklidir. Çoğu kez bilgisayar tamirlerinden anladığını söyleyen kişiler bilgisayarların hiçbir şekilde tamir edilemeyecek duruma gelmesine neden olmaktadır.

Bu da çok düşük maliyetler ile tamir edilebilecek bir bilgisayar yerine bilgisayar kullanıcılarının yeni bilgisayarlar almak zorunda kalmalarına neden olmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda Asus laptop şarj aleti kullanımı gereklidir. Batarya şarj edilerek kullanılan bu cihazların kullanım ömürleri bellidir. Fakat bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazların kullanım ömürlerinin uzaması muhtemeldir. Siz değerli müşterilerimiz için bir önerimiz, notebook ve laptop kullanımlarında mutlaka bu cihazları rahat kullanımlarına uygun olarak tasarlanmış olan korumalı çantalar içinde taşıyınız. Zira korumalı çantalar içinde olmadan yere çarpan cihazların arızalarının maliyeti büyük olmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..