Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Laptop Adaptör ; batarya ile çalışan cihazlar için çok önemlidir. Adaptör olmadan batarya sistemi ile çalışan cihazların şarj edilmesi mümkün değildir. Son zamanlarda ülkemizde aktif olarak kullanılan bilgisayarların seçimi genellikle notebook ve laptop olarak yapılmaktadır. Bu cihazlar taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilir. Asus laptop adaptör çeşitleri her laptop için özel satışa sunulmaktadır. Laptopların kendine ait olarak üretilmiş olan adaptörleri arıza yaptığında birebir üretilmiş olan yedek parçalar arasından aynısının alınması gereklidir. Adaptör arızaları bazı bilgisayarlarda yanlış anlaşılabilir.

Asus Laptop Adaptör

Bataryanın bitmiş olması veya şarj girişi yeri arızaları cihaza ait adaptörün arızalı olduğunu gösterebilir. Notebook ve laptoplarda asus laptop adaptör arızalarının dışında bir çok arıza çeşidi de görülebilir. Arızaların her biri farklı bilgisayar parçalarından dolayı oluşsa da bazen cihaz üzerinde aynı arıza belirtisini verebilir. Laptop ve notebook bilgisayarlarda en sık görülen arıza çeşitleri anakart arızaları ve ekran kırıklarıdır. Ekran kırıkları genellikle bu cihazlar taşınabilir olduğundan dolayı yere düşerek oluşan arızalardır. Yere düşen cihazlarda genellikle ekran kırıkları kasa kırıkları ve şarj yeri kırıkları görülebilir.

Asus Notebook Yedek Parçaları

Cihazların yere düşmemesi için kullanıcılar dikkat etmeleri gerekir. Üretici firmalar hiçbir zaman için kullanıcı hatalarından dolayı oluşan arıza çeşitlerini karşılamamaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda oluşan arızaların tamiri mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir. Asus  laptop adaptör satışı yapan firmamız notebook bakım, notebook onarım, laptop bakım ve laptop onarım hususunda da siz değerli müşterilerimize destek olmaktadır.

Notebook bilgisayarlar son zamanlarda çanta içinde taşınmak için en sık tercih edilen bilgisayar çeşitleridir. Bu cihazlar en fazla kaza ile yere düşürülerek arıza yaparlar. Zira bu bilgisayarlara fazla dosya yükleme işlemi küçük ebatlı hard disklere sahip olduğu için yapılamaz. Tercihen veri taşımak için veya oyun bilgisayarı olarak kullanılan bu cihazlar mutlaka kendilerine en uygun şekilde üretilmiş olan kılıfları ve çantaları ile birlikte taşınması gerekir. Kendi korumalı kılıfları ile taşınan notebook bilgisayarların yere düşme esnasında bu düşme evresini en düşük arızalar ile atlatacağı bilinmelidir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..