Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Laptop Lcd EkranDizüstü olarak kullanılan tüm cihazların ekranları oldukça fazla önemli parçalarıdır. Ekran arızaları oluştuğunda bir laptop veya notebook kullanılamaz hale gelebilir. Ekran arızaları çoğunlukla kullanıcı hataları ile oluşan arızalardır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda ekran arızaları; ekran kırıkları, ekran görüntü düşüklüğü ve ekran lekeleri olarak ortaya çıkmaktadır. Asus laptop lcd ekran marka ve modellerinin tümü internet sitemiz üzerinde yedek parça bölümünde satışa sunulmuştur. Notebook ve laptop ekran arızalarında mutlaka bu cihazların ekran arızaları uzman servis elemanları tarafından değiştirilmesi gereklidir.

Asus Laptop Lcd Ekran

Notebook ve laptop tamiri hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılan bu cihazlarda çok daha büyük arızaların görülmesi normaldir. Notebook ve laptop bilgisayarların kullanım sıklığına göre bilgisayar kullanıcıları mutlaka bu cihazların bakımlarını yaptırmaları gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm notebook ve laptop bilgisayarlar bakımsız bilgisayarlara göre çok daha iyi çalışabilir. Hatta kullanım ömürleri dışında bile bakımı düzenli yapılan bilgisayarların çalıştığı gözlemlenebilmektedir.

Asus Laptop Yedek Parçaları

Asus laptop lcd ekran çeşitleri asus markalı tüm ürünler için web sitemiz aracılığı ile satışa sunulmuştur. Leke oluşan ekranlar ve kırık ekranların değişimi de uzman kadromuz tarafından hızlı bir şeklide yapılabilmektedir. Asus laptop lcd ekran satışlarında ve değişimlerinde siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması yapmaktayız. Cihazların kullanıcı hatası nedeni ile değil, kendiliğinden oluşmuş olan garantili sorunlarını üstlenmekteyiz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda çoğunlukla görülen arızalardan birisi olan kasa kırıkları birebir aynı model ve marka ile değişim yapılarak iyileştirilmektedir.

Kasa kırıkları da ekran kırıkları gibi cihazlar yere düşürüldüğünde ortaya çıkan arıza çeşitleridir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda oluşan bu arıza çeşitleri de aynı ekran değişimi yapıldığı gibi kasa değişimi yapılarak başa çıkılan arıza çeşitleridir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda görülen bir diğer arıza çeşidi de anakart arızalarıdır. Anakart arızaları genellikle cihazın zorlanması ve yere düşmesi ile oluşan arıza çeşitleridir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazlarda anakart arızalarının da görülme riski azalmaktadır. Anakart arızaları notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık görülen arıza çeşitlerinden birisidir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..