Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Laptop KlavyeBilgisayarların tümü için klavyeleri çok önemli parçalarıdır. Klavyeler tamamen bilgisayarı kullanmak için birinci basamaklardır. Arama yöntemi ile kullanılan bilgisayarların tümünde mutlaka klavyelerin bağlı olması gerekir. Klavye arızası olan bir bilgisayarın kullanılabilmesi mümkün değildir. Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda en sık kullanılan cihazlardır. Bu bilgisayarların kullanımı taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından çok kolay bulunmaktadır. Bu cihazların taşınabilir olması bu cihazlar için bir dezavantaj da oluşturmaktadır.

Asus Laptop Klavye

Genellikle cihazların arızaları yere düşürülerek yapılan ekran kırıkları, kasa kırıkları, şarj yeri kırıkları, klavye arızaları ve batarya arızalarıdır. Asus laptop klavye arızaları tarafımızca hızlı bir şekilde giderilen arızalardır. Bu arıza çeşidinin oluşmasındaki neden genellikle cihazın klavyeyi tanımaması nedeni ile de oluşmaktadır.Laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi de cihazın çalışırken çok sesli çalışmasıdır. Bu arıza çeşidinin genellikle ilk görüldüğünde fan arızası ile karşı karşıya kaldığı düşünülür. Fan arızalarında fanın hızlı bir şeklide tamir edilmesi gerekir. Zira notebook ve laptop gibi cihazlarda fan kullanımı bir bilgisayarın can damarı anlamına gelir.

Asus Laptop Yedek Parçaları

Soğutucu olarak cihazların dış kısmında da bir cihaz kullanmak notebook ve laptop bilgisayarların ömrünü uzatır. Notebook ve laptop bilgisayarların tümünde bulunan fan her marka ve model için asus laptop klavye satışı da yapan firmamız tarafından karşılanmaktadır. Cihazlarda oluşan arızaların hızlı bir şekilde engellenebilmesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bir veya iki kez olmak üzere cihazların bakıma tabi tutulması gereklidir.

Bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazların arıza çıkartmadan uzun bir süre kullanılabildiği görülmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda görülen bir diğer arıza çeşidi ise işlemci arızalarıdır. İşlemci arızaları çok da sık görülmese de görüldükten sonra mutlaka cihazın iç kısmında anakarta bağlı olarak çalışan işlemci parçanın değişiminin yapılması gereklidir. Bazen işlemci parçalarda olan arıza çeşitleri cihaza format atıldıktan sonra da iyileşme gösterebilir. Asus laptop klavye değişimi, işlemci değişimi, anakart değişimi, ekran değişimi, kasa değişimi, şarj yeri değişimi, format atma işlemi ve şifre kırma işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..