Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@asusservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünMersin Asus ServisTeknoloji beraberinde rekabeti de getirdi. Şöyle bir etrafınıza bakın. Kaç tane bilgisayar markası var? Ancak aralarından sadece sayılı bir kaç tane düzgün zirveye doğru ilerleyen var. Bu markalardan biri de Asus. İyi olmasının en önemli etmenlerinden biri de sunduğu hizmet. Ülkenin her yerinde teknik servisi bulunan sizlerin sayesinde zirveye kadar çıkmayı başardı. Servislerinden birisi de Mersin Asus servis.

Her Zaman Disiplinli olmaktadır

                Mersin’de bulunan servisimiz yeni açılmış olmasına rağmen kaliteli çalışanları ve disiplinleri sayesinde eksiklik hissettirmiyor. Yaptığı her işi en iyi şekilde yapan Mersin Asus servisleri bilgisayarlarınızı en kısa sürede tamir ederek size teslim etmeye çalışıyor.

En Hızlı Servis İçin

                Diğer teknik servisler sizi bir ya da iki ay boyunca bekletmiyor. Kendinizi bilgisayar alırken daha dikkatli olmanız için servislerimizden bahsediyoruz. Çünkü diğer türlü sizin bilgisayarınızı teknik servisten günlerce beklemenizi istemeyiz. O yüzden Mersin Asus servisi sizlerin bilgisayarlarınızı tamir etmek için her zaman burada.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Call Now ButtonHemen Ara..
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..