Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@asusservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünIğdır Asus ServisBilgisayar hayatımızda önemli bir yer almış durumda. Neredeyse bütün işlemler bilgisayar üzerinden yapılmakta. Hal böyle olunca insanlar da bilgisayarlarına gözü gibi bakıyor. Ancak bilgisayarları bozulduğunda kendileri nasıl bakıyorsa tamire göndermiş olduğu yerin de öyle bakmasını istemesi oldukça doğal. Iğdır Asus servisleri bilgisayarlarınıza siz nasıl bakıyorsanız onlar da öyle bakıyor.

Müşteri Hizmetleri Sizin İle Olacaktır

                Her zaman açık olan müşteri hizmetleri sayesinde ihtiyacınız olduğunda arayıp bilgi alabileceğiniz bir hizmetin olması da Iğdır asus servis müşterilerine sunmuş olduğu fark. Artık sadece bilgisayarı almak yetmiyor. Çünkü teknolojik aletler çok narindir ve hemen bozulabilir.

Teknik Servis Sizin İle Olacak

                O yüzden almış olduğunuz markanın teknik servisinin de müşteriler ile ilgileniyor olması lazım. Müşterilere önem veren Iğdır Asus servisi sizlerin sorunlarını her zaman dinlemeye hazırdır. Artık bilgisayarınız bozulduğunda ya da bakıma ihtiyaç olduğunda yapmanız gereken Iğdır Asus servis ile irtibata geçmek ve onların teknoloji ile güçlendirilmiş ellerine bilgisayarınızı teslim etmek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Call Now ButtonHemen Ara..
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..