Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@asusservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBitlis Asus ServisBilgisayarlar oldukça narin cihazlar. Kolaylıkla bozulabilirler. O yüzden garanti belgeleri iki ya da üç yıla kadar süre veriyor. Ancak garanti süresi bittikten sonra bozulduğunda ne olacak? Gidip pek de emin olmadığınız adamların eline bırakacaksınız bilgisayarınızı. Bunun yerine Bitlis Asus servisi ile bilgisayarınızı garanti süresi bittikten sonra bile tamire yollayabilirsiniz. Kendileri oldukça güvenli ve tanınan bir marka ile çalıştıkları için işlerini daha sıkı biçimde yapmaktadırlar.

Her Konu Hakkında Yardım Alabilirsiniz

                Parça değişimi, bilgisayar içi temizleme, format gibi işlemleri yapan Bitlis Asus servisleri eğer sorununuz çok zor değilse uzaktan yardım da edebiliyorlar. Sürekli açık olan müşteri hizmetleri bilgisayar üzerine deneyimli insanlar tarafından oluşturulmuştur ve bu sayede derdinizi anlatırken sizi rahatça anlayabilecek bir ortam oluşturmuş oluyorlar.

Her Yere Ulaşan Bir Servis

                Bunun gibi tüm ülkede servisi bulunan Asus daha da gelişmeye devam ediyor ve su an acemi sayılan Bitlis Asus servis ilerleyen zamanlarda daha da iyi bir kadro ile hizmet vermeye devam edecektir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Call Now ButtonHemen Ara..
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..