Asus Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAsus Yetkili Servis ; Günümüzün teknoloji çağı olmasından dolayı artık çoğu insanın günlük hayatı içerisinde karşılaşmış oldukları problemlerden bir tanesi teknoloji kaynaklı ortaya çıkan problemlerdir. Bu problemler içerisinde insanların günlük hayatı içerisinde en fazla vakit ayırdığı teknoloji aletlerden biri olan laptoplar gelmektedir. Bizler Asus Servis Türkiye olarak vatandaşlarımızın garanti sonrası laptop kaynaklı oluşan problemlerini ortadan kaldırmak adına son derece tecrübeli ve yenilikçi çalışma anlayışımız ile hareket etmekteyiz. Bu tarz bir şekilde hareket gerçekleştirmemizden dolayı ürünlerini bizlere emanet eden kullanıcılar vermiş olduğumuz teknik servis işlemlerinden her daim memnun kalarak bizlere olumlu geri dönüşlerde bulunmuşlardır. Müşterilerimizin bizlere bu olumlu geri dönüşleri iş içerisinde daha azimli bir şekilde çalışmamızı sağlamaktadır.

Müşteriler Neden Asus Ürünlerini Servise Göndermektedirler?

Teknolojik aletler içerisinde laptopları oldukça fazla kullanmakta olan kullanıcılar bu ürünlerin belli zaman dilimleri içerisinde aşırı ısınma, sistem yönünde arızalar oluşması ve ana karttan kaynaklanan sorunlar ile kendilerini yarı yolda bırakma riskinin olduğunu bilmektedirler. Bu ürünü kullanan müşterilerimiz genellikle özel dosyalarını bu teknolojik aletler içerisinde barındırmaktadırlar. Bu yüzden bu aletler içerisinde çıkan sorunlar kendilerini zor durumda bırakmaması adına firmamızla iletişim içerisine girerek ürünleri kurtarmamızı istemektedirler. Bizlerde müşterilerimizin bu taleplerini yerine getirebilmek adına başta kendimiz olmak üzere bünyemiz içerisinde hizmet vermekte olan bütün personel kadromuzun yenilikçi bir şekilde hareket edebilmeleri konusunda çeşitli eğitimlerden geçmelerini sağlamaktayız. Bundan dolayı Asus Servis her daim yeniliklerle anılmaktadır.

 

Müşterilerimiz Hangi Hizmetlerimizden Yararlanmaktadır?

Asus laptop servis ile iletişime geçerek ürünlerini teknik servise gönderecek olan kişiler hangi problemlerde bizlerle iletişime geçmeleri konusunda her daim kuşku içerisindedirler. Bu yüzden sizlere ilk etap olarak telefon numaramız üzerinden müşteri temsilciliğine bağlanarak arkadaşlarımızın sormuş oldukları sorulardan hareket ederek çözümün teknik boyut gerektirip gerektirmediği yönünde bilgiler elde etmemize yardımcı olmanız gerekmektedir. Eğer arkadaşlarımız teknik müdahalenin şart olduğuna karar verirlerse sizleri iş yerimize davet ederek gerekli olan işlemlerin neler olduğunu adım adım anlatarak, sizlere bir fiyat çizelgesi sunmaktadırlar. Sizlere sunulan bu çizelgelerin ardından herhangi bir şekilde ekstra ücret fiyatlandırma içerisine eklenmemektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Asus WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..